Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Nowik: Najważniejsze to wygrywać

Adam Nowik: Najważniejsze to wygrywać

fot. archiwum

Po wygranej z Jadarem Radom, ekipa Jastzrębskiego Węgla zasiadła na pozycji lidera tabeli. Jak przyznaje środkowy drużyny, Adam Nowik, choć gra śląskich siatkarzy nie wygląda jeszcze tak jak powinna, to najważniejsze, że przynosi ona oczekiwane rezultaty.

Ostatnio, a dokładnie w miniony poniedziałek ekipa JW rozegrała swoje drugie w tym sezonie, a zarazem pierwsze wyjazdowe spotkanie, w którym za zadanie zmierzyć się miała z aktualną ekipą swojego byłego kapitana, Roberta Prygla, Jadarem Radom. Jak okazało się gospodarze tego meczu tanio skóry nie sprzedali, czego najlepszym dowodem były piłki setowe, jakie mieli w drugiej partii, jednak których to ostatecznie nie wykorzystali. Jak przyznaje środkowy jastrzębskiej drużyny, Adam Nowik, w pojedynku z Radomiem nie zabrakło emocji, tym bardziej więc cieszy, że wszystko rozstrzygnęło się w zaledwie trzech setach walki. – Na pewno ważne, że wygraliśmy to spotkanie, mimo iż w drugim secie naprawdę byliśmy w trudnej sytuacji. Zarówno w tej partii, jak i w trzecim secie na szczęście podnieśliśmy się i ostatecznie odnieśliśmy zwycięstwo. Generalnie można powiedzieć, że jeszcze trochę nam brakuje do gry, jaką chcielibyśmy prezentować, ale najistotniejsze jest to, że jak na razie każdy mecz, który gramy – wygrywamy.- zauważa Nowik.

Po rywalach, bądź co bądź, z niższej jednak siatkarskiej półki pora wreszcie na prawdziwe wyzwanie jakim dla Jastrzębian będzie bez wątpienia pojedynek z ekipą bełchatowskiej Skry, z którą konfrontacje zawsze, rok w rok, wzbudzają na Szerokiej spore emocje.

*Autorem tekstu jest Sylwia Kuś – przegladligowy.com
Więcej na www.przegladligowy.comźródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved