Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wiesław Czaja podpisał kontrakt

Wiesław Czaja podpisał kontrakt

fot. archiwum

Kilka dni przed rozpoczęciem sezonu przez Pronar Zeto Astwa AZS Białystok w klubie nie brakuje problemów. Oprócz kontuzji zawodniczek doszedł kolejny, związany z trenerem. Wiesławowi Czai, który jest przymierzany do objęcia akademickiej drużyny, wczoraj zmarł ojciec.

Miałem podpisać kontrakt, ale teraz muszę skupić się na środowym pogrzebie w Czechowicach – informuje "Kurier Poranny" 57-letni szkoleniowiec. – Przyjadę do Białegostoku dopiero w czwartek – dodaje.

Kontrakt jest już podpisany drogą mailową. Przykro nam z powodu nieszczęścia trenera, na pewne rzeczy nie mamy niestety wpływu. Nie ma problemu by trener przyjechał w czwartek – powiedział dla "Gazety Współczesnej" prezes Pronaru Zeto Astwa AZS Adam Cybulski.

Wiesław Czaja przejmie zespół, który obecnie nie ma w swoim składzie żadnej zdrowej rozgrywającej.Magda Godos gotowa będzie dopiero ewentualnie na drugi, może nawet trzeci mecz – mówi drugi trener akademiczek Szymon Zejer.Elena Bernatowicz wciąż leczy wybity kciuk i jeśli okaże się, że uraz nie pozwoli jej grać, wystawimy na tej pozycji Paulinę Gajewską, która wystąpi mimo kontuzji kolana – kończy.

źródło: poranny.pl, wspolczesna.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved