Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Podolec nie zagrała. Asystel przegrał.

Podolec nie zagrała. Asystel przegrał.

fot. archiwum

Inauguracja sezonu w Novarze nie wypadła okazale. Drużyna Anny Podolec uległa na własnym parkiecie Chateau D'ax Urbino Volley 0:3. Nasza siatkarka nie zagrała, podobnie jak kilka innych znaczących siatkarek Asystelu Volley Novara.

W barwach Asystelu z różnych powodów w pierwszym meczu sezonu ligowego z różnych powodów nie mogły zagrać Podolec, Scarabelli, Kożuch i Barazza. To musiało się odbić na poziomie gry tej drużyny i tak też się stało. Pierwsza partia należała bezapelacyjnie do drużyny z Urbino. Wynik 25:16 mówi sam za siebie. Kolejne dwie partie miały zdecydowanie bardziej wyrównany przebieg i drużyna z Novary miała w nich swoje szanse na przechylenie zwycięstwa na swoją stronę, niestety szanse te nie zostały wykorzystane i końcówki drugiej i trzeciej partii należały do przyjezdnych.

Mały falstart, ale czasu aby nadrobić stracone punkty jest jeszcze mnóstwo i wraz z powrotem do gry nieobecnych w pierwszym meczu siatkarek poziom gry tej drużyny z pewnością pójdzie w górę. Powrót do gry większości nieobecnych w tym meczu siatkarek w tym naszej Anny Podolec jest zapowiedziany na około 20 listopada.

MVP została wybrana Marta Bechis.Asystel Volley Novara – Chateau d’ax Urbino Volley 0:3
(16:25, 26:28, 25:27)

Składy zespołów:

Asystel Volley Novara: Rosso (5), Paggi (6), Barcellini (16), Kirillova (2), Zardo (libero), Flier (11), Sirressi (libero), Tom (8), Lapi i Camera
Chateau d’ax Urbino Volley: Nucu (11), Bechis (3), Havlickova (19), Butnaru (2), Petrauskaite (16), Leonardi (libero), Di Iulio (11), Rastelli (libero), Fernandez Marisa (1)

Zobacz także:

Wyniki i tabela włoskiej Serie A kobiet

źródło: asystelvolley.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved