Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Kurek: Wykorzystałem kredyt zaufania

Marcin Kurek: Wykorzystałem kredyt zaufania

fot. archiwum

Marcin Kurek to były zawodnik SMS PZPS Spała. Tak się złożyło, że minionego weekendu przyszło mu grać z byłą drużyną, ale w odmiennych barwach. - Koledzy bardzo chcieli mi udowodnić, że są ode mnie lepsi - mówi zawodnik.

To spotkanie miało szczególne znaczenie, do Świdnika przyjechała pana była drużyna?

W Spale spędziłem dwa lata, uczyłem się i grałem. Potem wróciłem do Avii. Nic dziwnego, że moi byli koledzy bardzo chcieli mi udowodnić, że są ode mnie lepsi.

I dlatego upatrzyli sobie pana na przyjęciu zagrywki?Szczególnie w tie-breaku chcieli mnie "ustrzelić". Nękali mnie mocnym serwisem, ale ja się nie dałem. Też się odgryzałem, szczególnie w ataku.

Dlaczego tak ciężko grało wam się z uczniami z SMS?

Goście nie mają nic do stracenia i to było widać na parkiecie. Grali na luzie, bez obciążeń, taka postawa procentowała. My bardzo chcieliśmy zwyciężyć za trzy punkty, jednak nie udało nam się wygrać w czterech partiach. W pierwszym secie SMS nas trochę zaskoczył i wygrał.

Można stwierdzić, że szczęście trochę się do pana uśmiechnęło. Pod nieobecność kontuzjowanego Marcina Jarosza to pan zagrał od początku. To dobry prognostyk na przyszłość?

Przez cały tydzień byłem szykowany do wyjścia w pierwszej szóstce. Uważam, że dobrze wykorzystałem kredyt zaufania, który otrzymałem od trenera Krzysztofa Lemieszka. Mam nadzieję, że wywalczyłem już sobie pewną pozycję w drużynie.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved