Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Bartodziejski: Poznajemy się dopiero

Maciej Bartodziejski: Poznajemy się dopiero

fot. archiwum

Po odejściu trenera Daniela Castellaniego pierwszym szkoleniowcem PGE Skry Bełchatów został „wiecznie drugi" dotąd Jacek Nawrocki. Na swojego asystenta wybrał on dość niespodziewanie Macieja Bartodziejskiego, byłego gracza Pamapolu Wieluń.

Jak to się stało, iż dość niespodziewanie, zostałeś asystentem trenera najlepszej drużyny w Polsce?

Jestem związany ze Skrą od wielu lat. Jako zawodnik awansowałem z zespołem do ekstraklasy, potem z Jackiem Nawrockim jako drugim trenerem zdobyliśmy pierwsze medale dla Skry. To zaważyło – trener mnie zna i chciał się otoczyć zaufanymi osobami.

Jak ci się pracuje z zawodnikami Skry? Jest to przecież drużyna gwiazd, różnych gwiazd – doświadczonych, ale też i młodych.Na pewno jest to dla mnie duże wyzwanie. Poznajemy się dopiero z zawodnikami, z reprezentantami kraju jesteśmy razem dopiero niecały miesiąc. Myślę, iż z każdym dniem będzie coraz lepiej, choć już teraz nasza współpraca przebiega bardzo pozytywnie i myślę, że tak będzie dalej i coraz lepiej.

Czy macie na ten sezon sprecyzowany najważniejszy cel? Mam na myśli oczywiście Ligę Mistrzów.

Jesteśmy taką drużyna, od której się wymaga bardzo wiele. Dlatego do każdego meczu musimy podchodzić bardzo dobrze przygotowani i maksymalnie skoncentrowani a wtedy wyniki powinny przyjść.

Więcej w serwisie volley24.pl
Rozmawiał Filip Olejniczak

źródło: volley24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved