Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Czy Tokarska zagra w Pile na inaugurację sezonu?

Czy Tokarska zagra w Pile na inaugurację sezonu?

fot. archiwum

Do inauguracji sezonu w PlusLidze Kobiet został już niespełna tydzień. Wciąż nie wiadomo, czy w pierwszym meczu sezonu w barwach PTPS Piła wystąpi Maja Tokarska. Zawodniczka miała zostać wypożyczona do Piły z Gedanii Żukowo, ale obecnie w grę wchodzi jedynie transfer definitywny.

Maja Tokarska to jedna z bardziej obiecujących środkowych młodego pokolenia. Zawodniczka zrobiła furorę w minionym sezonie PlusLigi Kobiet, nic więc dziwnego, że po zakończeniu rozgrywek po siatkarkę ustawiła się kolejka chętnych. Rywalizację wygrał PTPS Piła, który miał wypożyczyć Tokarską na rok. Ponieważ jednak pieniądze za wypożyczenie (15 tys. zł) nie wpłynęły w terminie, Rada Nadzorcza Gedanii postanowiła, że jedyną opcją pozostaje transfer definitywny. Ten jednak wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami, rzędu 60 tys. zł.

Dopóki drużyna z Piły nie wejdzie w posiadanie karty zawodniczki, która jest w posiadaniu klubu z Wybrzeża, Tokarska nie może występować w rozgrywkach ligowych. Na uregulowanie formalności pozostało zaledwie kilka dni, bo już w sobotę, na pierwszy mecz sezonu do Piły przyjeżdża, nomen omen, Gedania Żukowo.

autor tekstu: Agnieszka Stawarskaźródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved