Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Trener Pekpolu po porażce składa rezygnację

II liga: Trener Pekpolu po porażce składa rezygnację

fot. archiwum

Gra w niedzielę nie służy zawodnikom Pekpolu Ostrołęka. W 5. kolejce rozgrywek gr. 3 II ligi mężczyzn przegrali po tie-breaku z AZS UW Warszawa, mimo tego, że prowadzili już 2:0 po dwóch bardzo pewnie wygranych setach.

Pierwsze dwa sety w niczym nie zapowiadały porażki. Pekpol grał dobrze, ze środka bardzo skuteczny był Karol Szczygielski. Koszmar zaczął się w trzecim secie, gdy gospodarze przestali prezentować się już tak dobrze. Dwa minimalnie przegrane sety i klęska w tie-breaku spowodowały, że biało-czerwoni zapisali na swoim koncie tylko jeden punkt. W drużynie ostrołęckiej dobrze zaprezentował się wspomniany wcześniej Szczygielski oraz Lenc, który był dziś dużo skuteczniejszy niż w poprzednich meczach. W drużynie gości kapitalny mecz rozegrał atakujący Wojciech Pytlarz, który stanowił motor napędowy swojego zespołu.

Trener Andrzej Dudziec był bardzo zdenerwowany po porażce z AZS UW Warszawa, zapowiedział, że złoży rezygnację ze sprawowanej przez siebie funkcji. – Powiem szczerze, że mam już dość takiej współpracy z tymi zawodnikami – mówi szkoleniowiec ostrołęckich siatkarzy. – Ja mówię jedno oni, robią co innego. Na treningach wyglądało to zdecydowanie lepiej. Na zagrywkę aż było miło popatrzeć, a w meczu widzę tylko jakieś plasy. Nie będę użerał się dłużej z zawodnikami, którzy nie mają zamiaru realizować nałożonych przeze mnie planów. Właśnie piszę rezygnację z funkcji szkoleniowca i przekażę ją zarządowi – dodał tuż po meczu Andrzej Dudziec w wypowiedzi dla "Tygodnika Ostrołęckiego".

Na jutro zaplanowano spotkanie trenera i zawodników z zarządem klubuPekpol Ostrołęka – AZS UW Warszawa 2:3

(25:18, 25:20, 23:25, 23:25, 8:15)

Pekpol: G.Pietkiewicz, Zalewski, P.Pietkiewicz, Maron, Szczygielski, Lenc, Kaniowski (libero) oraz Starzewski i Chodor

Zobacz również:

Wyniki 5. kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi mężczyzn

 

źródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved