Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ljubo Travica: Chłopaki próbowali wszystkiego

Ljubo Travica: Chłopaki próbowali wszystkiego

fot. archiwum

Bełchatowska Skra pokonała w meczu na szczycie swoich rywali z ubiegłosezonowych finałów ligi. Tym razem rzeszowski zespół postawił mistrzom kraju bardzo trudne warunki. - Byliśmy bardzo blisko by zgarnąć dwa punkty - mówił po meczu kapitan rzeszowskiego teamu, Krzysztof Gierczyński.

Krzysztof Gierczyński (kapitan Asseco Resovii Rzeszów): – To były wielkie emocje. Cały dzisiejszy mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Żałujemy jednak, że skończył się dla nas tylko jednym zdobytym punktem. Jak zawsze gospodarzom pomagały ściany. Każda drużyna u siebie czuje się dużo pewniej niż na wyjeździe. Jestem pewien, że weźmiemy odwet we własnej hali.W dwóch pierwszych setach znacznie przeważała każda z drużyn ( w pierwszym Skra, w drugim Resovia – przyp. red.). W kolejnych gra już się znacznie wyrównała. Mało brakowało abyśmy cieszyli się z dwóch punktów.

Maciej Dobrowolski (kapitan PGE Skry Bełchatów): – Bardzo nas cieszą te dwa zdobyte punkty. Październik mamy bardzo rwany. W dodatku mamy w tym czasie najsilniejszych rywali w lidze, a w głowach nam siedzą już przygotowania do Pucharu Świata. Każdy zdobyty punkt zatem nas cieszy. Chcemy już teraz na początku wygrać najwięcej, jak się da. Wierzymy, że z każdym dniem dyspozycja każdego z nas będzie rosła. Do każdego przeciwnika podchodzimy z respektem i szacunkiem.

Ljubo Travica (trener Asseco Resovii Rzeszów): – Gratulacje dla drużyny, która rozegrała bardzo dobre spotkanie i wygrała. Sam nie mogę być niezadowolony z postawy mojej ekipy. Zadania od początku do końca zostały wykonane, chłopaki spróbowali wszystkiego. Ten jeden punkt zdobyty w meczu ze Skrą będzie z pewnością motywacją do jeszcze cięższej pracy, która mam nadzieję niedługo przyniesie efekty.Jacek Nawrocki (trener PGE Skry Bełchatów): – Już przed pojedynkiem uważałem, że będzie to bardzo ciężka przeprawa. Do historii przeszły bowiem te bajki o łatwych potyczkach Skry z Resovią. Zdecydowałem się na wariant z trzema przyjmującymi, obawiając się zagrywki rywali, a i tak zdobyli oni tym elementem osiem punktów. W trzecim i piątym secie zdecydowała nasza lepsza gra w końcówkach.

Notowała: Danuta Rękawica (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved