Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > W Łodzi niecierpliwe oczekują na start PlusLigi Kobiet

W Łodzi niecierpliwe oczekują na start PlusLigi Kobiet

fot. archiwum

Do rozpoczęcia rozgrywek PlusLigi Kobiet pozostało jeszcze 8 dni. Szczególnie niecierpliwie inauguracja sezonu w polskim sporcie narodowym jest oczekiwana w Łodzi. Za sprawą drużyny Organiki Budowlanych po 16 latach do Łodzi wraca ekstraklasa siatkarek.

Na początek łodzianki zagrają z Bankiem BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Mecz beniaminka ekstraklasy z mistrzem Polski i zdobywcą Superpucharu, mającym w składzie aż 6 brązowych medalistek mistrzostw Europy, zakończonych w Łodzi niespełna dwa tygodnie temu, zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Wejściówki na to spotkanie można kupować w kasie hali Parkowa od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-17:00. Ceny biletów: 20 złotych normalny i 10 zł ulgowy. Atrakcyjna wydaje się oferta nabycia karnetu na cały sezon za 300 złotych.

Mistrzostwa Europy pokazały, że siatkówka żeńska cieszy się w Łodzi olbrzymim zainteresowaniem. Na kilku meczach w Atlas Arenie Łódź był komplet 13,5 tysiąca widzów. Wszystko wskazuje na to, że i na mecze ligowe nie zabraknie chętnych. Zmartwieniem organizatorów może być to, czy Parkowa nie jest za mała.

W sobotę i niedzielę drużyna Organiki Budowlanych weźmie udział w silnie obsadzonym turnieju towarzyskim w Pile. Łodzianki grać będą jutro o godz. 12:00 z Centrostalem Bydgoszcz, prowadzonym przez trenera Piotra Makowskiego, asystenta selekcjonera reprezentacji Polski, i o godz. 18:00 z miejscowym PTPS, a w niedzielę o godz. 10:00 z MKS Dąbrowa Górnicza.Autorem tekstu jest Marek Kondraciuk

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved