Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga kobiet: Dobre nastroje w Rumi

I liga kobiet: Dobre nastroje w Rumi

fot. archiwum

Siatkarki EC Wybrzeża TPS pokonały na wyjeździe Legionovię Legionowo 3:1. W barwach rumskiego klubu, po rocznej przerwie, wystąpiła sprowadzona w trybie awaryjnym Anna Brodacka, która była wolną zawodniczką.

Doskonale zainaugurowały rozgrywki I ligi siatkarki EC Wybrzeża TPS. Rumianki, po niezwykle zaciętym spotkaniu, w którym aż trzy sety rozstrzygnięto "na przewagi", zainkasowały komplet punktów,wygrywając w Legionowie z Legionovią 3:1 (25:19, 27:29, 26:24, 26:24). Tuż przed rozpoczęciem sezonu rumski zespół dość niespodziewanie miał spore problemy z obsadą pozycji rozgrywającej. A to dlatego, że za występującą dotychczas na rozegraniu w EC Wybrzeżu TPS Małgorzatę Jeromin , wypożyczoną z Gedanii, jej macierzysty klub domaga się 30 tys. zł w ramach transferu definitywnego.

Lada dzień zbierze się zarząd klubu i zadecydujemy, co dalej w tej sprawie. Nie ukrywamy, że na taki wydatek nie byliśmy przygotowani – powiedział we wtorek Jerzy Skrobecki, szkoleniowiec rumskiego zespołu. W składzie EC Wybrzeża pozostały dwie rozgrywające, mające małe niedoświadczenie Małgorzata Piątkowska i Alicja Modrzejowska. Natomiast w trybie awaryjnym sprowadzono do zespołu doskonale znaną rumskim kibicom Annę Brodacką, która w poprzednim sezonie broniła barw Trefla Sopot.

Jutro EC Wybrzeże TPS po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentuje się swoim kibicom. O godz. 18 w hali MOSiR rumianki podejmą SMS PZPS I Sosnowiec.źródło: goniec rumski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved