Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > W Policach nie tylko Chemik

W Policach nie tylko Chemik

fot. archiwum

Nadspodziewanie dobrze radzą sobie w obecnym sezonie siatkarki drugoligowego RSMS-u Police, które w ubiegłym roku wystartowały na tym szczeblu rozgrywek po raz pierwszy. Wtedy z dziką kartą były stawiane w roli outsidera ligi, teraz jest inaczej.

Po czterech meczach zespół ma na koncie 7 punktów i może liczyć na pewne miejsce w środku ligowej stawki. Nie wyniki są jednak najważniejsze, ale prezentowany styl i umiejętności poszczególnych zawodniczek, które dosłownie w oczach rosną. – Jest to efekt pracy, która była wykonana już wcześniej. W tej chwili zaczynamy powoli zbierać owoce tej pracy. W zeszłym roku było bardzo trudno w tej lidze, ale teraz dziewczyny już okrzepły, są co raz bardziej pewne tego co robią – ocenił jeden ze szkoleniowców RSMS-u Jerzy Taczała .

W środę policzanki zmierzyły się w kolejnym ligowym meczu z najmłodszym zespołem ligi – PTPS II Piła.

RSMS Espol Police – PTPS II Piła 3:0Na pytanie, o co będą walczyć w tym sezonie młode policzanki, poza nabywaniem doświadczenia, Jerzy Taczała odpowiedział: – Chcemy zająć jak najwyższe miejsce w lidze, by zawodniczki z każdym meczem się rozwijały. Mamy szeroki skład, także myślę, że rywalizacja im posłuży i spowoduje, że o miejsce będą walczyć, a tym samym będzie się podnosił poziom sportowy zespołu. Cel jest taki, by wygrywać wszystko co się da. Do każdego meczu staramy się podchodzić tak, by go wygrać.

*więcej w serwisie ligowiec.net

 

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved