Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Włodarczyk: Dawać z siebie wszystko

Wojciech Włodarczyk: Dawać z siebie wszystko

fot. archiwum

Działacze zespołu Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej postawili na młodość. O drużynie, nowym sezonie oraz swoich problemach zdrowotnych serwisowi przegladligowy.com opowiedział rozgrywający Politechniki, Wojciech Włodarczyk.

Dlaczego Politechnika?

Wojciech Włodarczyk:Wybrałem Politechnikę, bo dużo słyszałem od Karola Kłosa o atmosferze jaka panuje tu w zespole. Poza tym myślę, że dostanę tutaj szansę od trenera i pojawię się kilka razy na boisku w meczach PlusLigi, co pozwoli mi nabrać doświadczenia. Już na samych treningach bardzo dużo można się nauczyć od starszych – bardziej doświadczonych zawodników.

Jak wiemy nie możesz być z chłopakami na boisku, za to obserwujesz ich grę. Jakie są Twoje spostrzeżenia na temat drużyny?Bardzo podoba mi się atmosfera panująca na boisku w naszej drużynie. Poza tym gra naszego zespołu jest bardzo szybka, więc nie mogę się doczekać, aż wejdę po raz pierwszy na parkiet.

Mecz inauguracyjny Politechniki nie wyszedł najlepiej. Co Twoim zdaniem było przyczyną porażki politechniki w Jastrzębiu?

Niestety nie mogłem być z chłopakami na meczu w Jastrzębiu, jednak z tego co słyszałem od chłopaków gospodarze bardzo dobrze zagrywali, co uniemożliwiło Bartkowi granie krótką, a co za tym idzie skrzydłowi atakowali często na podwójnym bloku. Na pewno Jastrzębie po ściągnięciu Pawła Abramowa celują na trochę wyższe miejsce w tabeli niż my jednak szkoda, że nie udało się chłopakom urwać chociaż jednego punktu.

Pojawiły się głosy, że w tym sezonie będziecie walczyć tylko o utrzymanie. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Myślę, że liga w tym roku jest na prawdę bardzo mocna i nie ma tu słabych przeciwników – w końcu to liga Mistrzów Europy. Na pewno nie dysponujemy takimi składami jak Skra czy też Resovia jednak w każdym meczu będziemy dawać z siebie wszystko i do ostatniej piłki będziemy podejmować walkę, a naszą siłą będzie drużynowość i zaangażowanie.

Więcej w serwisie przegladligowy.com
Rozmawiała Agata Piontek

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved