Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowe oblicze Krzysztofa „Igły” Ignaczaka

Nowe oblicze Krzysztofa „Igły” Ignaczaka

fot. archiwum

Libero ekipy z Rzeszowa, Krzysztof Ignaczak podczas meczu w Radomiu zwracał na sobie uwagę nie tylko poprzez bardzo dobrą grę. Zawodnik Asseco Resovii wystąpił w nowej koszulce, na której widnieje postać niczym z japońskich komiksów manga.

Kibice sądzili, że jest to jakaś postać z popularnego serialu Dragon Ball. Krzysztof Ignaczak zaprzecza tym informacjom.

Nie jest to żaden bohater z japońskich filmów. Kto to jest pozostawmy na razie tajemnicą – mówi z uśmiechem zawodnik, który już w ubiegłym sezonie występował w oryginalnej koszulce przyozdobionej w igły. – To taka wspólna inicjatywa: moja i działu marketingu klubu. W ubiegłym sezonie kibicom się podobało, więc teraz postanowiliśmy pójść za ciosem. Trochę wzorowaliśmy się na koszulce libero z Modeny, Rinaldiego.

Replikę koszulki libero, jak też innych zawodników Asseco Resovii, będzie można kupić w hali na Popdpromiu przed pojedynkiem z zespołem z Wielunia (24.10.). – Być może będą one już dostępne w tygodniu poprzedzającym mecz. Kibicom zaoferujemy nie tylko meczowe repliki, ale także turniejowe, koszulki polo w dwóch wersjach kobiecych i męskich i szereg innych gadżetów. Będą one do nabycia przed meczami w hali na Podpromiu oraz w saloniku Kolportera w C.H. Rotunda przy ul. Okulickiego 10 w Rzeszowie. Planujemy też sprzedaż internetową – mówi wiceprezes klubu, Bartosz Górski.źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved