Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Inżynierowie” jako modele

„Inżynierowie” jako modele

fot. archiwum

W miniony poniedziałek siatkarze Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej nie mieli treningów. Wzięli za to udział w specjalnej sesji zdjęciowej, o rezultatach której kibice stołecznego klubu będą się mogli wkrótce przekonać. Obecnie trwa wybór najlepszych ujęć.

Na sesję zdjęciową działacze Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej zatrudnili zawodowego fotografa, który na co dzień pracuje dla Playboy`a. Zdjęcia były robione w warszawskim Club Mirage w otoczeniu pięknych i seksownych modelek. Siatkarzom specjalnie przypudrowano nosy.

W tym sezonie na miejsce sesji wybraliśmy Club Mirage. Wszystko z powodu ciekawej scenografii, która idealnie pasowała nam do koncepcji sesji. Chcieliśmy przedstawić zawodników jako wesołych i pełnych życia mężczyzn, sportowców, a zarazem zwyczajnych facetów przed którymi świat stoi otworem – mówi rzecznik prasowy stołecznych „Inżynierów", Adrian Komorowski.

Sesja trwała pięć godzin. Wielu zawodników debiutowało przed obiektywami i można było zaobserwować u nich pewne zniecierpliwienie. Największą chęcią i ciekawością pracy w roli modeli wykazała się nasza młodzież. Przyznam, że młodzi modele wypadli naprawdę znakomicie – dodaje.Klub do udziału w zdjęciach, których nie powstydziłyby się popularne, ilustrowane magazyny rozrywkowe, zaprosił trzy zawodowe fotomodelki. – Stanowiły one piękne tło dla naszych "modeli". Karolina, Nadia i Magda nie tylko towarzyszyły zawodnikom na zdjęciach, ale również, wykorzystując własne doświadczenie, pomagały w reżyserii sesji – mówi Komorowski.

Kiedy przekonamy się o efektach pracy „Inżynierów" jako modeli? Poczekać na to trzeba będzie do grudnia. Wówczas klub planuje wydać kalendarz, na którym znajdą się najlepsze zdjęcia akademików. – Taki kalendarz może stanowić świetny świetny prezent na gwiazdkę dla wszystkich miłośników siatkówki – uważa rzecznik Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej. Wcześniej, w ręce kibiców trafią plakaty oraz innego rodzaju materiały reklamowe, na których również wykorzystane będą zdjęcia z poniedziałkowej sesji zdjęciowej zespołu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved