Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: W środę Ósemka zagra z Pekpolem

II liga: W środę Ósemka zagra z Pekpolem

fot. archiwum

Rywalizacja z AZS UW Warszawa rozczarowała część fanów siedleckiej Ósemki. Nad siatkarzami ciążyła duża presja - pierwsze spotkanie na własnym boisku i przed własną publicznością. Dlatego też podopieczni trenera Macieja Nowaka starali się wypaść jak najlepiej.

Jednak po dwóch wygranych setach poziom adrenaliny zmniejszył się a wszyscy mieli wizję wygranej siedlczan. Niestety przeciwnicy doskonale wyczuli ten moment i wykorzystali osłabioną czujność Ósemki. AZS rósł w siłę z każdym zdobytym punktem w rezultacie doprowadzając do tie-break’a. Pierwsza porażka siedlczan musiała kiedyś nastąpić.

Kibicom pozostaje mieć nadzieję, że wynik podziała jak zimny prysznic i okaże się być bodźcem do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Ósemka będzie miała szansę zrehabilitować się podczas najbliższego spotkania. Rywalem Ósemki będzie Pekpol Ostrołęka – silna drużyna, która nastawiona jest na tegoroczny awans. Dlatego siedleckich siatkarzy czeka ciężki orzech do zgryzienia.

Pekpol na swoim koncie ma 3 wygrane pojedynki (Czarni Radom 3:2, Lechia tomaszów Mazowiecki 3:1, AS Białołęka 3:1) i plasuje się na 2. miejscu z sumą 8 punktów. To jak potoczy się spotkanie Ósemka Siedlce – Pekpol Ostrołęka okaże się już w środę (14 października) o godzinie 18:00.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved