Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga kobiet: Nie było sensacji na parkiecie w Chodzieży

II liga kobiet: Nie było sensacji na parkiecie w Chodzieży

fot. archiwum

Lider rozgrywek II ligi kobiet, zespół KS Murowana Goślina wygrał pewnie 3:0. Pytany o wynik przed spotkaniem trener zespołu gości, Marek Mierzwiński wypowiadał się ostrożnie. - Oczywiście chcemy wygrać i na to się ciężko pracuje, ale zobaczymy jak będzie"

Z kolei grająca trenerka CHTPS Dagmara Grajczak powiedziała. – To bardzo trudny rywal i łatwo nie będzie . W meczu wszystko się sprawdziło, choć to chodzieżanki prowadziły w pierwszym secie 4:0. Do stanu 11:12 gra była wyrównana, ale do głosu doszły zawodniczki z Murowanej Gośliny. Co tu jednak zrobić, mając po drugiej stronie siatki takie zawodniczki, jak Irina Archangielska , Beata Strządała czy Paulina Chojnacka . Trzeba jednak dodać, że chodzieżanki bardzo ambitnie stawiały czoła silnym, za silnym, jak na dzień dzisiejszy rywalkom.

Po meczu Paulina Chojnacka powiedziała: – Bardzo się cieszę, że po wielu latach ponownie zagrałam w Chodzieży, choć już na innej hali. Jako juniorka często tu grywałam i miło to wspominam . Trener Marek Mierzwiński dodał: – Dzisiejszy wynik jest taki, jak przewidywałem, bo już przed sezonem wygrywaliśmy na sparingach, więc znamy się lepiej.

W następnej kolejce CHTPS gra na wyjeździe z Pałacem II Bydgoszcz, a zespół z Murowanej Gośliny będzie gościł u siebie Czarnych Słupsk, będąc zdecydowanym faworytem.CHTPS Chodzież – KS Murowana Goślina 0:3
(17:25, 17:25, 16:25)

Zobacz również:
Wyniki 3. kolejki oraz tabela gr. 1 II ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved