Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Ósemka zagra u siebie

II liga: Ósemka zagra u siebie

fot. archiwum

W najbliższą sobotę Ósemka zainauguruje sezon przed własną publicznością. Jej przeciwnikiem w pierwszym meczu w Siedlcach w sezonie 2009/2010 będzie AZS UW Warszawa. Drużyna ze stolicy jest jednym z dwóch tegorocznych beniaminków w 3. grupie II ligi.

W poprzednim sezonie pod okiem obecnego trenera akademików Edwarda Skorka zespół pomyślnie przeszedł przez wszystkie szczeble rozgrywek i awansował do II ligi siatkówki mężczyzn.

Edward Skorek jest cenionym zawodnikiem i trenerem, byłym reprezentantem Polski. Na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak: Mistrzostwo Świata, Mistrzostwo Olimpijskie, Mistrzostwo Polski (4-krotnie), Wicemistrzostwo Polski (2-krotnie), brązowy medal MP (2-krotnie). Ponadto trzykrotnie został wyróżniony złotym Medalem za Wybitne Osiągnięcia Sportowe.

Jak widać zespół uniwersytecki jest w bardzo dobrych rękach. Skład AZS-u prawie się nie zmienił. Mogliśmy go już widzieć w akcji podczas spotkania z III-ligową Ósemką. Obecnie do zespołu dołączył atakujący Wojciech Pytlarz (Rosiek Syców) oraz – Michał Drabkowski. AZS, podobnie jak Ósemka, ma na swoim koncie 2 zwycięstwa (AS Białołęka 3:1, KKS Armat Kozienice 3:1). Zatem spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a rywalizacja bardzo wyrównana.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved