Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Stelmach: Dziś się nie udało, spróbujemy za tydzień

Andrzej Stelmach: Dziś się nie udało, spróbujemy za tydzień

fot. archiwum

- Czwarty set dobrze się dla nas zaczął, popełniliśmy jednak kilka błędów i skutek jest taki, że przegraliśmy 1:3 - mówił po przegranym inauguracyjnym meczu PlusLigi kapitan Siatkarza Wieluń, Andrzej Stelmach. - Dzisiaj się nie udało, będziemy próbowali za tydzień.

Część tego meczu możemy zaliczyć do udanych, jednak wkradają się jeszcze w naszą grę pewne błędy, jeśli je wyeliminujemy, to będzie naprawdę ciekawie – ocenia grę swojego zespołu rozgrywający beniaminka PlusLigi, Andrzej Stelmach.

W zespole Siatkarza Wieluń można było zobaczyć kilku siatkarzy, dla których mecz ze Skrą był debiutem w ekstraklasie. – Niektórzy pierwszy raz występowali w PlusLidze, w takim spotkaniu. Starałem się ich rozluźnić, żeby nie byli tacy spięci. Umiejętności siatkarskie z pewnością każdy z nas ma, ale pierwsze spotkanie w ekstraklasie paraliżuje nie tylko tych pierwszoroczniaków – twierdzi Andrzej Stelmach. – Nasza gra mogła się podobać, jednak końcówka nie należała do nas i musimy trochę z pokorą popatrzeć na to, następne mecze przed nami.

Ten mecz pokazał, że potrafimy grac w siatkówkę, nawet z tak mocnym zespołem jak Bełchatów. Pokazał, ze na każdą pozycję mamy zmiennika, choć może nie jest to tak jak w Skrze. Tam jak słabszy moment miał Bąkiewicz, to wszedł Antiga i pociągnął grę drużyny do końca. Ten mecz podniesie nas na duchu, ale przed nami jeszcze mnóstwo pracy i podnoszenia własnych umiejętności – przyznaje kapitan wielunian.W każdym meczu gramy o zwycięstwo, wychodzimy na boisko po to, żeby wygrywać. Dzisiaj się nie udało, będziemy próbowali za tydzień – zapowiada Stelmach, którego zespół za tydzień podejmować będzie AZS Olsztyn.

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved