Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Rusza XIII edycja rozgrywek ŁALS

Rusza XIII edycja rozgrywek ŁALS

fot. archiwum

Już po raz XIII swoje wielkie święto rozpoczynają łódzcy amatorzy. W najbliższą sobotę, 10 października rusza bowiem kolejna edycja Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, organizowana przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej.

Do rozgrywek męskich zgłosiła się rekordowa liczba 34 zespołów, które rywalizować będą w czterech ligach. W odrębnej lidze będą walczyły, zrzeszone w 8 zespołach panie.

W bieżącej edycji wystąpi ponad 500 zawodniczek i zawodników. Jak zwykle nie zabraknie sportowców, którzy jeszcze kilka lat temu występowali na ligowych parkietach całej Polski. Wśród nich m.in. Krzysztof Kałucki, Andrzej Piotrowski, Krzysztof Gajderowicz, Michał Fokczyński, Zbigniew Jóźwiak, Andrzej Orczyk, Tomasz Filipkowski, Jakub Chojecki, Wojciech Strzelczyk oraz Krzysztof Domagała.

Organizatorów jednak najbardziej cieszy fakt, że do ligi zgłasza się coraz więcej młodzieży, która z różnych przyczyn nie jest zrzeszona w klubach, a dla której udział w zawodach jest doskonałą formą zagospodarowania czasu wolnego.Organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców siatkówki w godzinach 8-16 do Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi, ul. Dąbrówki.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved