Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Małgorzata Glinka wróci do kadry?

Małgorzata Glinka wróci do kadry?

fot. archiwum

Reprezentacja kobiet jest silnym zespołem, co udowodniła zdobywając brąz mistrzostw Europy, ale może być silniejsza. Jeśli do kadry wrócą Małgorzata Glinka, Joanna Mirek i Katarzyna Skowrońska, mamy szansę odegrać istotną rolę na MŚ 2010.

W 2010 roku reprezentacja Polski może zostać wzmocniona kilkoma znakomitymi zawodniczkami. Fantastycznie byłoby, gdyby do kadry wróciła Małgorzata Glinka. 31-letnia zawodniczka po Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie zrobiła sobie przerwę. W tym czasie urodziła córkę. Co prawda kilka lat temu stwierdziła, że po trzydziestce zrezygnuje z gry w drużynie narodowej, ale teraz przyznaje, że jej powrót jest możliwy.

Super byłoby, jakby do kadry wróciła Małgosia Glinka – mówi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski. Co na to "Maggie"? – Teraz nic nie planuję. możliwe, że zacznę treningi, ale naprawdę nie mam pojęcia kiedy. Kadra? Mostów za sobą nie spaliłam. Być może w przyszłości znowu będą w niej grać – zastanawia się najlepsza polska siatkarka w ostatnich latach.

Z Małgorzatą Glinką na mistrzostwach świata Polki miałyby szansę zajść bardzo daleko. Jeśli do tego wróciłyby Anna Podolec, Joanna Mirek, Katarzyna Skowrońska i Katarzyna Skorupa, zdaniem trenera Andrzeja Niemczyka najlepsza obecnie polska rozgrywająca, możemy dysponować na MŚ w Japonii bardzo ciekawą drużyną.źródło: Przegląd Sportowy, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved