Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębianie zaprezentują się kibicom

Jastrzębianie zaprezentują się kibicom

fot. archiwum

W środowy wieczór zaprezentują się swoim kibicom siatkarze KS Jastrzębskiego Węgla. Będzie to oficjalna prezentacja zespołu przed zbliżającą są inauguracją sezonu ligowego 2009/2010. Spotkanie poprzedzi konferencja prasowa.

Dla tych, którzy zdecydują się przyjść jutro do jastrzębskiego Kina Centrum, działacze KS Jastrzębskiego Węgla przygotowali kilka atrakcji w tym zabawę z kabaretem Łowcy.B. Punktualnie o 19.00 rozpocznie się oficjalna prezentacja drużyny siatkarzy, którzy będą bronić barw zespołu w sezonie 2009/2010. – Będzie to specjalna prezentacja – tajemniczo mówi prezes Jastrzębskiego Węgla, Zdzisław Grodecki. – Szczegółów nie zdradzę, gdyż wówczas nie byłoby mowy o niespodziance. Co to będzie? O tym będzie się można przekonać jutro w Kinie Centrum, do którego wszystkich serdecznie zapraszam – dodaje. Kibicom zaprezentowane zostanie nowe logo klubu, a także stroje, w których występować będą na parkietach siatkarze KS Jastrzębskiego Węgla.

Zanim dojdzie do spotkania z kibicami, swoje „pięć minut" będą mięli dziennikarze. O 17.00 w Hotelu Dąbrówka odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenerów, kapitana zespołu, Grzegorza Łomacza oraz Turka Aliego Alp Cayira. Konferencja będzie połączoną z podpisaniem umowy partnerskiej klubu z miastem Jastrzębie Zdrój oraz umowy sponsorskiej z Bankiem Spółdzielczym. Zostanie również omówiona nowa strategia marketingowo-promocyjna Jastrzębskiego Węgla na najbliższe lata.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved