Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Małgorzata Kożuch: Polki były na fali

Małgorzata Kożuch: Polki były na fali

fot. archiwum

- W trzecim secie miałyśmy szansę wyjść na prowadzenie. Ja też byłam pewna, że nam się to uda jednak stało się inaczej. Polki dalej były agresywne jak wcześniej i zdobyły decydujące punkty - mówiła po spotkaniu o brąz Małgorzata Kożuch.

Niemka polskiego pochodzenia – Małgorzata Kożuch , która w Niemczech nazywana jest Margaretą Kozuch, przez ostatni rok broniła barw włoskiego Asystelu, gdzie poczyniła ogromne postępy. Sama zawodniczka w pomeczowej wypowiedzi podkreśla jednak ogromny potencjał całej drużyny – Jestem pewna, że my możemy grać zdecydowanie lepiej i nie pokazałyśmy w meczu z Polkami tego, co potrafimy zagrać normalnie, tak jak w zeszłym tygodniu czy wcześniej. Dzisiaj po prostu Polki były lepsze i widać było, że są na fali -skomentowała Kożuch.

Atakująca Asystelu Novara zachwalała atmosferę Mistrzostw i polskich kibiców – Przy polskiej publiczności grało się świetnie, mimo, że była bardzo głośna. Nie rozpraszało nas to, a wręcz przeciwnie, to wspaniałe uczucie grać w takiej atmosferze i muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia – przyznała atakująca reprezentacji Niemiec.

Niemki po pokonaniu faworytek Mistrzostw – Serbek czy Turczynek miały apetyt na medal, rzeczywistość okazała się jednak inna – Szkoda, że nie udało nam się sięgnąć po medal, ale generalnie należy bym zadowolonym, bo przecież miałyśmy ciężką drogę, by się znaleźć w czwórce – kończy Małgorzata Kożuch.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved