Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Rybak: Siatkówka to piękny, czysty sport

Radosław Rybak: Siatkówka to piękny, czysty sport

fot. archiwum

W dość zaciętym pięciosetowym pojedynku w Radomiu górą byli podopieczni Radosława Panasa. Wśród najczęściej punktujących zawodników w ekipie gości był Radosław Rybak, który zgodził się powiedzieć kilka słów dla volley24.pl.

Paulina Stańczyk: To było dość zacięte spotkanie z emocjonującym finałem na sam koniec. Wygrana po takich bojach chyba powinna was cieszyć i pozytywnie nastroić do meczów otwarcia sezonu Plusligi.

Radosław Rybak: Tak, to niewątpliwie optymistyczny akcent tych przygotowań, tym bardziej, że jesteśmy pierwszym zespołem z Plusligi, który pokonał Jadar w trakcie tych przedsezonowych sparingów. Także fajnie jest im coś tam popsuć (śmiech). A tak całkiem na serio, to zwycięstwo na pewno cieszy, ponieważ mecz był bardzo szarpany, co widać chociażby po wynikach poszczególnych setów. Dydaktycznie jednak na pewno ten mecz był dla nas bardzo dobry. Mogliśmy przećwiczyć nowe zagrania, staraliśmy się realizować założenia trenera, także to była dobry sprawdzian przed otwarciem sezonu.

Od zeszłego roku mieliście już trzech szkoleniowców. Jak się układa wam współpraca z trenerem Radosławem Panasem?Radek to w porządku facet. Bardzo dobrze nam się ze sobą pracuje, to wielki profesjonalista, wie co w przysłowiowej trawie piszczy. Poza tym świetnie dogaduje się zarówno z młodymi zawodnikami, jak i tymi starszymi, atmosfera w zespole jest naprawdę bardzo dobra. I mam nadzieję, że to się nie zmieni.

Więcej w serwisie volley24.pl

źródło: volley24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved