Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Joanna Kaczor: Musimy jak najszybciej zapomnieć

Joanna Kaczor: Musimy jak najszybciej zapomnieć

fot. archiwum

Półfinały mistrzostw Europy kobiet już za nami. Reprezentacji Polski nie udało się przełamać dominacji Holenderek. Teraz biało-czerwone czeka walka o brązowy krążek przeciwko reprezentacji Niemiec. - Wszyscy są już zmęczeni - przyznała Joanna Kaczor.

Myślę, że to jest niesamowicie silny zespół. Gra się z nimi naprawdę bardzo trudno. Zostawiłyśmy całe serce na boisku. Mecz od początku nie ułożył się po naszej myśli. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować Holenderkom – powiedziała na gorąco po półfinałowym spotkaniu Joanna Kaczor.

Polska atakująca przyznała, że w tym meczu ona i jej koleżanki miały wiele trudnych piłek do skończenia. – Ale to nie jest dla nas wytłumaczenie. Myślę, że jak najszybciej musimy teraz zapomnieć o tym spotkaniu, a myśleć o następnym, bo w końcu będzie to walka o medal.

Joanna Kaczor dodała, że faktycznie nie było Polkom łatwo powrócić do gry po dwóch wysoko przegranych setach. – Tym bardziej, że już trochę brakowało nam sił. Trener Makowski mówił, abyśmy zaczęły walczyć naprawdę. Trzeba było poprawić w zasadzie wszystkie elementy siatkówki.Teraz polską ekipę czeka walka o brązowy medal z ekipą niemiecką. – Myślę, że tutaj wszyscy są już zmęczeni. Nie codziennie gra się przez 10 dni osiem meczów. Po każdym zespole będzie widać to zmęczenie. My na pewno musimy jak najszybciej zapomnieć o meczu z Holandią i regenerować się na następny.

Rozmawiał Marcin Lepa, Polsat Sport

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved