Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Przegrane końcówki STS-u Skarżysko z Resovią

II liga: Przegrane końcówki STS-u Skarżysko z Resovią

fot. archiwum

Druga porażka debiutanta ze Skarżyska u siebie. - Rywal nie był mocniejszy od Będzina, tylko my nieskuteczni - podkreśla Andrzej Urbański, trener STS-u. Jego zespół najsłabiej wypadł na otwarcie pojedynku z rezerwami Resovii.

Po wyraźnie przegranym pierwszym secie pozwolił uwierzyć gościom, że mogą wywieźć komplet punktów. Dwa kolejne sety były już znacznie bardziej wyrównane. – W naszym zasięgu… A wynik w nich też mógł być inny, korzystny dla nas. Ci zawodnicy, na których liczę z naszej wąskiej kadry, słabo wypadli jednak w ataku. Nie mieliśmy też bloku, skrzydłowi Resovii dziurawili go ze skrzydeł. W drugiej partii przy stanie 23:23 przy naszym odbiorze piłka przeszła na drugą stronę siatki – opowiada szkoleniowiec.

Cały czas stara się poszerzyć kadrę. Czeka na wieści z Lublina, jak wyjdą badania testowanego wcześniej w Farcie Kielce środkowego Rafała Skutnika. A dziś do jego zespołu ma dołączyć kolejny młody siatkarz na rozegranie. To mający 20 lat i 190 cm wzrostu Błażej Krzyształowicz. Ostatni sezon miał stracony z powodu poważnego urazu (zerwane więzadła), ale teraz wraca do sportu. Wcześniej grał w Płomieniu Sosnowiec i uczył się w SMS-ie Spała.

W sobotę STS gra w Krośnie z Karpatami.STS Skarżysko – Resovia II Rzeszów 0:3
(20:25, 23:25, 23:25)

STS: Brojek, Marcin Szumielewicz, Michał Szumielewicz, Akala, Lisowski, Brodawka, Szataniak (libero) oraz Waligóra i Golonka

Zobacz także:

Wyniki i tabela gr. 4 II ligi mężczyzn

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved