Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Porażka kozieniczan w stolicy

II liga: Porażka kozieniczan w stolicy

fot. archiwum

Prowadzony przez Edwarda Skorka zespół AZS-u UW Warszawa okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem dla siatkarzy Armatu Kozienice. Podopieczni Pawła Otwinowskiego doznali tym samym drugiej porażki w rozgrywkach II ligi mężczyzn.

Kozieniczanie nie zdołali wywalczyć w stolicy punktów. Początek meczu nie wskazywał jednak na porażkę. – Rozpoczęliśmy naprawdę fajnie. Zagrywka, blok, atak, to wszystko funkcjonowało po naszej myśli – relacjonuje Paweł Otwinowski. KKS wygrał wysoko pierwszą odsłonę, do 14. Obraz gry zmienił się jednak diametralnie w drugim secie.

Akademicy agresywniej zagrali zagrywką. U nas natomiast siadło przyjęcie, a co za tym idzie rozegranie – podkreśla trener KKS-u. Paweł Otwinowski, nie kryje żalu. Uważa, że przy lepszej koncentracji jego zespół w stolicy mógł pokusić się przynajmniej o punkt. – Przed sezonem z AZS-em rozegraliśmy sparing i wydawało się, że jest to zespół w naszym zasięgu. Szkoda… – podkreśla szkoleniowiec KKS-u.

AZS UW Warszawa – KKS Armat Kozienice 3:1Armat: Budzyński, Grzelczak, Otwinowski, Grygorczyk, M. Koryciński, K. Jeziorowski, Guz (libero) oraz Rdułtowski i Wanat

Zobacz również:
Wyniki II kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved