Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Polskie siatkarki: Medal będzie czymś wielkim

Polskie siatkarki: Medal będzie czymś wielkim

fot. archiwum

- Szczerze powiem, że już się zdenerwowałam, że nam tą Holandię wylosowali. Nie dali się nam dobrze nacieszyć tym zwycięstwem. Do mnie jeszcze nie dotarło, że jesteśmy w półfinale i mamy szansę grać o medale - mówiła na gorąco Katarzyna Gajgał.

Polki grały w tym roku z Pomarańczowymi trzykrotnie, za każdym razem przegrywając 0:3. – Myślę, że teraz wyjdziemy inaczej zmotywowane. Będzie cała publika za nami. Każdy będzie wiedział o co walczy, a z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Mamy taką agresywność i tworzymy jeden zespół, czego na początku nie było. Teraz już naprawdę jest dobrze, także jestem dobrej myśli. – dodała polska środkowa.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia – dodaje Milena Sadurek.Wszyscy nas już skreślili po meczu z Holandią, że już medalu nie będzie, finałowej czwórki nie będzie, a my zrobiłyśmy niespodziankę. Gdybyśmy ugrały jakiś medal, to by było czymś wielkim dla nas.

Mariola Zenik liczy, że powtórzy się scenariusz z ME sprzed dwóch lat, kiedy to Serbki awansowały dzięki zwycięstw Polek, a potem je ograły. – Mam nadzieję, że my dzięki Holenderkom awansowałyśmy, a teraz je ogramy.źródło: Radio TOK FM, sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved