Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Natalia Bamber: Musimy się solidnie przygotować

Natalia Bamber: Musimy się solidnie przygotować

fot. archiwum

Polskie siatkarki mają za sobą nerwowy dzień. Ich awans do półfinałów zależał bowiem od wyniku meczu Holandia - Rosja oraz ich postawy w spotkaniu z Bułgarią. Ostatecznie biało-czerwone zagrają w finałowej czwórce, a zawodniczki nie kryły radości.

Teoretycznie nie powinnyśmy się dzisiaj denerwować, ale to było silniejsze od nas – mówiła po spotkaniu z Bułgarkami uśmiechnięta Natalia Bamber. – Po ostatnim punkcie była ulga, ulga i jeszcze raz ulga – przyznała.

Polki w trakcie meczu Holandia – Rosja rozgrzewały się w sali ćwiczeń, ale obserwowały ten pojedynek na ekranie. Druga atakująca nasze ekipy przyznała, że odbiło się to także na ich grze przeciwko Bułgarii. – Dużo nas to nerwów kosztowało, także ten wcześniejszy mecz. W sumie mogłyśmy sobie pozwolić na wygranie jakkolwiek, nawet 3:2. Ale po co doprowadzać do piątego seta? – pytała retorycznie.

Świadome jesteśmy tego, że na kogo byśmy trafiły, to musimy się solidnie przygotować i zagrać jak najlepiej – skomentowała jeszcze przed losowaniem par półfinałowych Natalia Bamber.Milena Sadurek podkreślała, że w meczu z Bułgarią widać było w polskiej ekipie także zmęczenie po środowym spotkaniu z Rosją. Dodała jednak, że podczas pojedynku z Bułgarkami biało-czerwonym towarzyszyła spora dawka adrenaliny. W piątek Polki, a także pozostałe trzy ekipy, mają dzień wolny, podczas którego zregenerują siły.

Dla nas to ogromny sukces awansować do czwórki, bo już wszyscy nas skreślali po meczu z Holenderkami. Pokazałyśmy, że potrafimy grać w siatkówkę – dodała polska rozgrywająca.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved