Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Joker-Mekro Świecie gości Czarnych Słupsk

Joker-Mekro Świecie gości Czarnych Słupsk

fot. archiwum

W sobotę siatkarki Jokera-Mekro Świecie staną przed szansą odniesienia pierwszego zwycięstwa w II lidze. We własnej hali podejmą Akademię Pomorską/Czarni Słupsk. Zespół ze Słupska jest doskonale znany podopiecznym Andrzeja Nadolnego.

W okresie przygotowawczym jokerki rozegrały z nim cztery mecze i wszystkie wygrały gładko. Najpierw w czerwcu podczas turnieju w Świeciu zwyciężyły 3:0. Następnie tryumfowały we wrześniu podczas zawodów w Ostrołęce i Sulechowie (po 3:0) oraz ponownie w Świeciu 3:1.

Jednak inaugurację sezonu 2009/10 lepszą miały siatkarki ze Słupska, które wygrały przed tygodniem na wyjeździe z PTPS II Piła 3:0 (20,18, 27). Słupczanki w tym meczu grały bardzo nierówno. Przy wysokim prowadzeniu traciły seriami punkty. Na ich szczęście nie umiały tego wykorzystać rywalki. Przypomnijmy, że w drużynie ze Słupska od czerwca grają dwie wychowanki Culmena Chełmno Sylwia Korczak oraz Karolina Przybyszewska.

Joker-Mekro jest faworytem sobotniej konfrontacji, ale jego kapitan przestrzega przed wielkim optymizmem. – Chociaż wygrałyśmy czterokrotnie z Czarnymi nie możemy ich lekceważyć – uważa Żaneta Hajne.Już z nami z meczu na mecz słupczanki grały coraz lepiej. W sobotę udowodniły to w Pile. Same zapomniałyśmy już o porażce z CHTPS Chodzież. Teraz koncentrujemy się tylko na sobotnim meczu. Zamierzamy go wygrać.źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved