Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Kolejny wyjazd akademiczek z Radomia

II liga: Kolejny wyjazd akademiczek z Radomia

fot. archiwum

Siatkarki AZS-u Politechniki Radomskiej po nieudanej inauguracji rozgrywek w II lidze zmierzą się tym razem z Salosem Legionowo. Akademiczki wystąpią w hali rywalek w niezmienionym składzie. Na zdrowie narzeka tylko jedna zawodniczka.

Liczna kadra miała być receptą na dobre występy radomianek w rozgrywkach. Rzeczywistość okazała się inna i już na starcie ligi akademiczki musiały przełknąć gorycz sromotnej porażki. Dotkliwa lekcja w trzech setach z Szóstką Biłgoraj przekonała trenera Aleksandra Klimczyka, że jego zespół czeka sporo pracy, aby rywalizować o czołowe lokaty. W ekipie siatkarek brakuje przede wszystkim zgrania, co było widoczne w pojedynku z Szóstką Biłgoraj.

Kolejne spotkanie podopiecznych Klimczyka również będzie ciężką przeprawą. Rywalki na inaugurację przegrały z AZS-em AWF Warszawa 1:3, i kolejne spotkanie przed własną publicznością będą chciały rozstrzygnąć na własną korzyść. Podobny bilans po pierwszym meczu mają akademiczki z Radomia, które "dostały lanie" w Biłgoraju. Kibiców siatkówki czekają zatem spore emocje.

Z takimi zespołami, jak Legionowo, musimy wygrywać, jeśli chcemy coś wywalczyć. Jeżeli przegramy, będzie ciężko, ponieważ inne drużyny są znacznie trudniejszymi przeciwnikami – podkreśla drugi szkoleniowiec AZS-u, Krzysztof Białczak.W zespole z Radomia na problemy zdrowotne narzeka Katarzyna Nadziałek, pozostałe zawodniczki są w optymalnej dyspozycji.

źródło: sport.pl, SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved