Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dąbrowianki z nowym sponsorem i nowymi nadziejmi

Dąbrowianki z nowym sponsorem i nowymi nadziejmi

fot. archiwum

Enion Energia MKS - pod taką nazwą na parkietach Plus Ligi Kobiet i CEV Indesit Champions League w nadchodzącym sezonie będzie występowała drużyna siatkarska z Dąbrowy Górniczej.

Środowa konferencja prasowa rozpoczęła się od przedstawienia nowego sponsora tytularnego dąbrowskiej ekipy. – Od jakiegoś czasu informacja ta była tajemnicą poliszynela, ale teraz mogę ogłosić to już oficjalnie – z nieskrywaną radością i dumą mówił Robert Karlik, prezes klubu. – Umowę o współpracy pomiędzy Miejskim Klubem Sportowym, a Enion Energia Sp. z o. o. podpisaliśmy pod koniec sierpnia, jednak ustaliśmy, że z informowaniem o tym zaczekamy właśnie do dnia dzisiejszego. Podjęliśmy także decyzję, że nie zdradzimy jej szczegółów, poza faktem, iż będzie ona obowiązywać przez trzy lata – dodał.

Dąbrowski klub czeka niezwykle ciężki sezon. Ligowe występy siatkarki będą musiały godzić z meczami w elitarnych europejskich rozgrywkach. – Zdajemy sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Jednak musimy się rozwijać i staramy się cały czas iść do przodu – zaznacza prezes Karlik. – Enion Energia gwarantuje nam stabilność finansową, co powoduje, że optymistycznie patrzymy w przyszłość. Nie stawiamy konkretnych celów przed zespołem. Chcemy korzystnie zaprezentować się zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i międzynarodowych – kończy.

Sezon Plus Ligi Kobiet siatkarki z Dąbrowy zainaugurują spotkaniem z Gwardią Wrocław, natomiast rywalizację w Lidze Mistrzyń rozpoczną od wyjazdowego pojedynku z włoskim Scavolini Pesaro. – Z wrocławiankami zmierzymy się w poniedziałek, 26 października, gdyż ze spotkania będzie przeprowadzana transmisja telewizyjna. Natomiast 3 grudnia inaugurujemy zmagania w Lidze Mistrzów – informuje Robert Karlik.źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved