Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Żalinski ma przerwę w treningach

Wojciech Żalinski ma przerwę w treningach

fot. archiwum

Wojciech Żaliński, atakujący Jadaru Radom ma przymusową przerwę w treningach. Jednak jak  zapewnia trener zespołu Jan Such, Żaliński wystąpi w rozpoczynającym się w piątek Turnieju o Puchar Prezesa Jadaru.

W przypadku Żalińskiego nie chodzi o żaden uraz, ani kontuzję – uspokaja Such.Na palcu stopy zrobił mu się ropień, noga spuchła, uniemożliwiając chodzenie. Musiał mieć wykonany zabieg. Ropień przecięto, oczyszczono, założono szwy i zalecono trzy dni przerwy.

Nie oznacza to, że Żaliński w ogóle nie ćwiczy. Jak mówi szkoleniowiec radomian, jego podopieczny unika skakania, ale doskonali przyjęcie. Znajdzie się w kadrze na rozpoczynający się w piątek w Radomiu Turniej o Puchar Prezesa Jadaru z udziałem gospodarzy oraz AZS Neckermann Politechnika Warszawska i Pamapolu Siatkarz Wieluń. Mecz z tą ostatnią drużyną otworzy turniej, a poprzedzi go oficjalna prezentacja radomian.

Z obozu radomian dobiegają także optymistyczne informacje. Sirianis Hernandez i Marcin Kocik coraz pewniej czują się w przyjęciu i ataku. Obaj zagrają w czasie turnieju w Radomiu.Ich przerwa była dość długa, dlatego najprawdopodobniej, pomimo tego, że również pauzował, ale znacznie krócej, w wyjściowym składzie podczas turnieju znajdzie się Żaliński. Dyspozycja wszystkich pozostałych zawodników jest bardzo dobra i liczę, że w czasie towarzyskich spotkań w Radomiu stworzymy dobre widowisko, a przy okazji sprawdzimy kilka zupełnie nowych ustawień. Na inaugurację rozgrywek z Asseco Resovią Rzeszów będziemy gotowi do walki o punkty – kończy Such.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved