Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Inauguracja sezonu dla AZS-u Uniwersytet Warszawski

Inauguracja sezonu dla AZS-u Uniwersytet Warszawski

fot. archiwum

W pierwszym, historycznym spotkaniu w II lidze, AZS Uniwersytet Warszawski pokonał 3:1 KS AS Białołęka. Miłym zaskoczeniem dla zawodników była duża liczba kibiców na hali przy ul. Szturmowej, zaś dodatkowym „smaczkiem" była obecność zawodników innych klubów - także rywalizujących w rozgrywkach grupy 3 II ligi.

Akademicy rozpoczęli mecz niezbyt udanie – od stanu 0:5, później jednak pojedynek się wyrównał. Pierwszy set padł łupem gości 20:25, jednak od drugiej partii istniał już na parkiecie tylko jeden zespół! Doskonała, odrzucająca od siatki zagrywka i atomowe ataki ze skrzydeł przyczyniły się do wygrania kolejnych setów przez akademików do 16, 15, 16.

AZS rozpoczął mecz w następującym ustawieniu: na rozegraniu M. Drabkowski, w ataku W. Pytlarz, na środku D. Tomaszkiewicz i A. Falkowski, na przyjęciu J. Bączek i A. Pempiak, a na libero Ł. Michalak. Na zmiany wchodził Ł. Szewczyk.

AZS Uniwersytet Warszawski – KS AS Białołęka 3:1
(20:25, 25:16, 25:15, 25:16)Już dziś zapraszamy kibiców na następny mecz siatkarzy UW z KKS Armat Kozienice, który odbędzie się 3 października o godz. 18.00 w hali Wydziału Zarządzania UW na ul. Szturmowej 1/3.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved