Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mistrzowie zagrają we Włocławku

Mistrzowie zagrają we Włocławku

fot. archiwum

Prawdziwy hit czeka we wtorek kibiców siatkówki we Włocławku. W Hali Mistrzów w meczu sparingowym zmierzą się bydgoska Delecta i mistrz Polski Skra Bełchatów. Naprzeciw siebie staną ci, którzy jeszcze niedawno wspólnie wywalczyli mistrzostwo Europy.

Paweł Woicki i Piotr Gruszka po jednej stronie siatki rywalizować będą z Bartoszem Kurkiem , Danielem Plińskim i Michałem Bąkiewiczem .

To kolejny sparing, który jest dla nas formą przygotowania do sezonu – mówi szkoleniowiec bydgoszczan Waldemar Wspaniały . We Włocławku będzie on miał do dyspozycji wszystkich swoich siatkarzy.

W Skrze na pewno zabraknie kontuzjowanych Mariusza Wlazłego , Michała Winiarskiego i Czecha Jakuba Novotnego . Do Włocławka nie przyjedzie też Marcin Możdżonek , który we wtorek przechodzić będzie badania lekarskie.Jednak i bez tych zawodników skład bełchatowian wygląda imponująco. Oprócz naszych złotych medalistów jest też zdobywca srebrnego krążka Francuz Stephane Antiga .

Przywożę 12 siatkarzy i choć to sparing, to zamierzamy go wygrać – zapowiada Jacek Nawrocki , szkoleniowiec Skry. – W tym roku przez mistrzostwa nie mieliśmy zbyt wielu okazji do zgrywania drużyny. Dlatego też trzeba wykorzystywać każdą możliwość. Właśnie taką jest pojedynek we Włocławku – dodaje.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved