Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Mirosław Przedpełski: Ciągle liczę na jakieś przebudzenie

fot. archiwum

- Przed turniejem cicho liczyłem na półfinał. Że kadra będzie miała takiego fuksa jak chłopaki w Turcji i bez podstawowych zawodników uda się poskładać jakiś zespół - mówi prezes PZPS Mirosław Przedpełski. Po porażce z Holandią sytuacja Polek jest bardzo trudna.

Słabo to wyglądało. Myślałem, że Polki obudzą się trochę wcześniej niż w trzecim secie. Tak się nie stało, a ja ciągle liczę na jakieś przebudzenie. Coś hamuje nasze siatkarki. Tylko co? Chyba jeszcze nie pora na głębokie analizy. Nic nie będę mówił, ani krytykował. Poczekajmy na kolejne mecze, a później pomyślimy co dalej – powiedział prezes.

Wcześniej Polki wygrały dwa spotkania, ale ze słabszymi przeciwniczkami. – Brakuje armat – Glinki, Skowrońskiej. Myślałem, że pod ich nieobecność któraś z dziewczyn pociągnie grę. Może Kaczor albo inne jeszcze dadzą radę. Poczekajmy z ocenami, bo a nuż się obudzą i coś im wyjdzie z Rosjankami… – dodał Mirosław Przedpełski.

Są momenty, że Polki grają dobrze, ale coś im przeszkadza. Może gra wśród tych wspaniałych kibiców ich tremuje? Może trzeba zapłacić frycowe za to, że turniej jest w u nas w kraju. 

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved