Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Magdalena Michoń – Szczytowicz Królową Plaży

Magdalena Michoń – Szczytowicz Królową Plaży

fot. archiwum

W sobotnie oraz niedzielne popołudnie w Zachełmiu przy pomocy Jerzego Tatarka oraz pensjonatu Lawendowe Wzgórze odbył się turniej „Królowej Plaży". Polskę edycję znanej na całej świecie imprezy wygrała Magdalena Michoń - Szczytowicz.

Od godziny 10 swoje mecze rozegrała grupa B, w której występowały Sotkowska, Zidova i Kozińska. I w takiej właśnie kolejności dziewczyny zajęły miejsca 6. – 9. Miłym akcentem było otrzymanie przez Martynę Kozińską nagrody dla najbardziej perspektywicznej zawodniczki, którą wręczył pan Wojciech Wałcerz .

Po godzinie 12.00 zaczęła się już walka o tytuł Królowej. W meczach systemem „każdy z każdym" walczyły Magdalena Michoń – Szczytowicz, Karolina Sowała, Katarzyna Urban, Kinga Kołosińska oraz Joanna Wiatr. Po zaciętej walce tytuł Królowej Plaży zdobyła najbardziej doświadczona „Madzia". Tuż za nią „wylądowała" jej partnerka, Kinga Kołosińska, a kolejne miejsca zajmowały Urban, Wiatr i Sowała.

Dodatkowo, Joanna Wiatr otrzymała nagrodę najsympatyczniejszej zawodniczki, którą przyznali mieszkańcy Zachełmia. Nagrody również były atrakcyjne. Katarzyna Urban, oprócz upominków rzeczowych, wygrała weekendowy pobyt w rezydencji sponsora „Lawendowe Wzgórza". Za drugie miejsce Kinga Kołosińska otrzymała również upominki i weekend w willi „Róża Wiatrów", która również sponsorowała zawody. Za pierwsze miejsce Magdalena Michoń – Szczytowicz otrzymała tygodniowy pobyt w rezydencji „Lawendowe Wzgórza".Turniej należy zaliczyć do bardzo udanych. Głownie dzięki sponsorom z Zachełmia oraz panu Jurkowi Tatarkowi, który wpadł na pomysł, aby zorganizować po raz pierwszy w Polsce taki turniej – mówi zwyciężczyni turnieju. – Miejmy nadzieję, że będzie on organizowany co roku i na stałe wpisze się w kalendarz naszych rozgrywek – kontynuuje popularna „Madzia".

W przyszłości, podobnie jak na tym turnieju, będą startować trzy najlepsze pary mistrzostw Polski. Dodatkowo zagra jedna zaproszona dodatkowa para. Jak mówią zawodniczki – impreza była bardzo udana, a o to przede wszystkim w tym turnieju chodziło.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved