Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kolejna wygrana zespołu Łukasza Kadziewicza

Kolejna wygrana zespołu Łukasza Kadziewicza

fot. archiwum

Znakomicie sezon rozpoczęła drużyna Lokomotivu Biełgorod, w której szeregach występuje Łukasz Kadziewicz. Jego drużyny odniosła kolejne zwycięstwo w Pucharze Rosji, nie dając najmniejszych szans ekipie Dynamo Leningrad.

Drużyna Łukasza Kadziewicza nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Dynama Leningrad. Zawodnicy tej drużyny jedynie w dwóch pierwszych partiach starali się być równorzędnym przeciwnikiem. Pozwoliło im to jedynie na nieznaczne przekroczenie granicy 20 punktów. Set trzeci to prawdziwy popis umiejętności siatkarzy z Biełgorodu, którzy pozwolili przeciwnikom na zdobycie zaledwie 10! "oczek".

Polski środkowy rozpoczął spotkanie w wyjściowej szóstce. Drugą partię oglądał z ławki rezerwowych, by w trzeciej powrócić na boisko. Kadziewicz zapisał na swoim koncie 6 punktów – 1 po zagrywce, 3 po skutecznych atakach (przy skuteczności 50%) oraz dwukrotnie skutecznie zablokował ataki przeciwników.

Najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie z Biełgorodu był Dmitry Ilinykh, który na swoim koncie zapisał 12 „oczek".Lokomotiv Biełgorod – Dynamo Leningrad 3:0
(25:21, 25:22, 25:10)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved