Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Miłosz Hebda: Trenowaliśmy różne warianty taktyczne

Miłosz Hebda: Trenowaliśmy różne warianty taktyczne

fot. archiwum

IV Memoriał Zdzisława Ambroziaka zakończył się zwycięstwem PGE Skry Bełchatów. O ostatnim meczu i całym towarzyskim turnieju rozmawialiśmy między innymi z Miłoszem Hebdą, najlepszym zawodnikiem spotkania bełchatowian z Resovią Rzeszów.

Miłosz Hebda (atakujący, PGE Skra Bełchatów): – Podczas całego turnieju codziennie wychodziliśmy w innym składzie. Trenowaliśmy różne warianty taktyczne. To już końcowy etap przygotowań do ligi więc nie jest to jeszcze nasza optymalna forma. Poza tym trzech zawodników z podstawowego składu jest kontuzjowanych, więc w lidze ta nasza gra i taktyka będzie wyglądała zupełnie inaczej. Jestem zadowolony z czasu spędzonego w Bełchatowie i na tym turnieju. Jestem też bardzo zaszczycony z powodu tego, że mogę grać z takimi zawodnikami: mistrzami Europy, wicemistrzami Europy i zawodnikami, którzy w lidze występują już kilka lat i prezentują międzynarodowy poziom. Cieszę się przede wszystkim z tego, że mogę z nimi trenować, grać i się od nich uczyć. Mam nadzieję, że podstawowi atakujący Skry: Mariusz Wlazły oraz Jakub Novotny wrócą jak najszybciej i to oni będą grać, a ja wrócę do szkoły i będę się dalej uczył.

Marcin Wika (Resovia Rzeszów): – Szkoda, że mecz zakończył się w trzech setach. Bełchatów był jednak dzisiaj zdecydowanie lepszą drużyną. Pozostaje mi tylko pogratulować przeciwnikowi. Zostały dwa tygodnie do startu ligi, więc dobrze, że mogliśmy uczestniczyć w takim turnieju i przetestować różne warianty gry. Na pewno wiemy dzięki temu nad czym musimy jeszcze pracować. W tym sezonie gramy także w Lidze Mistrzów, w której również chcemy zaprezentować się jak najlepiej, czyli oczywiście wyjść z grupy i później powalczyć jeszcze o jak najlepszy wynik.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved