Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Turniej Królowej Plaży: Doskonała prezentacja zawodniczek

Turniej Królowej Plaży: Doskonała prezentacja zawodniczek

fot. archiwum

Dziś w Zachełmiu odbył się pierwszy dzień turnieju "Królowej Plaży", który został zorganizowany przez pana Jerzego Tatarka i załogę dworku "Lawendowe Wzgórze". Wszystkie zawodniczki prezentowały się wyśmienicie i konieczna była zmiana regulaminu.

Pierwsza faza turnieju rozegrana została w dwóch grupach po cztery osoby. Do pierwszej grupy po losowaniu trafiły Sotkowska, Kołosińska, Sowała i Kozińska. Do drugiej wylosowane zostały Szarka, Urban, Wiatr i Michoń – Szczytowicz. W każdej grupie grano systemem tzw. "każdy z każdym". Początkowo ustalone było, że dwie najlepsze zawodniczki z grupy wychodzą do finałowej czwórki. Jednak ze względu na fakt, że mecze były bardzo wyrównane, organizatorom nie udało się wyłonić najlepszej czwórki, jednak piątkę.

W ten sposób powstała grupa A, w której jutro o tytuł Królowej Plaży zagrają Urban, Wiatr, Sowała, Kołosińska oraz Michoń – Szczytowicz. W grupie B zagrają pozostałe zawodniczki turnieju. We względu na to, że jest ich tylko trzy, jako czwarty dołączy Jakub Szałankiewicz, reprezentant Polski w siatkówce plażowej. – "Kuba z pewnością będzie mógł zaprezentować swoje mistrzowskie umiejętności techniczne przed publicznością z Zachełmia" – mówi jedna z zawodniczek, Magdalena Michoń – Szczytowicz.

Po zmaganiach w grupie wszystkie zawodniczki miały zagwarantowany spacer po okolicy oraz basen i saunę w zaprzyjaźnionym ośrodku. Wieczorem odbędzie się pokaz świateł i wspólna kolacja połączona z małym grillem dla uczestniczek. – "Trzeba przyznać, że pan Jurek Tatarek zapewnił wszystkim zawodniczkom superwarunki i zagwarantował dobrą zabawę" – mówi Michoń – Szczytowicz."Zachęcamy do przyjazdu w okolice Zachełmia. W dniu jutrzejszym mecze odbywać się będą od godziny 10. Zapraszamy!" – kończy nasza plażowiczka.*rozmawiał Maciej Nowocień (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved