Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Inauguracja sezonu w Tomaszowie Maz.

II liga M: Inauguracja sezonu w Tomaszowie Maz.

fot. archiwum

Możemy odliczać godziny do rozpoczęcia pierwszych meczów w sezonie 2009/10. Mimo że Ósemka Siedlce gra już 3 rok na parkietach drugoligowych, to w tym sezonie czeka kibiców bardzo wiele niewiadomych. Jak wiadomo diametralnie zmienił się skład drużyny.

Pojawili się nowy zawodnicy, nowy trener a w obrębie 3. grupy nowi rywale. Trudno więc się dziwić że ciekawość jest jeszcze większa. Tyle nowości powoduje, że ciężko przewidzieć co przyniesie ten rok. Ósemka w meczu inaugurującym sezon będzie miała okazję sprawdzić jednego z beniaminków II ligi – Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Lechia jest młodym zespołem, jednak jej powstanie ma nawiązywać do czasów, w których w Tomaszowie rodziły się talenty siatkarskie. W sezonie 2008/2009 Lechia awansowała do II ligi pokonując w dwóch meczach barażowych MKS MDK Trzciankę. Od tego czasu skład Lechii uległ dość dużej zmianie. Zespół zasiliło kilku graczy z wyższych lig i wszystko wskazuje na to, że będą silnym przeciwnikiem. To jaki poziom umiejętności i zgrania reprezentują Lechia Tomaszów Mazowiecki i Ósemka Siedlce okaże się już dziś. Ku niezadowoleniu siedleckich kibiców mecz otwierający nowy sezon Ósemka rozegra na wyjeździe. Początek meczu w Tomaszowie o godzinie 18:00.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved