Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Chemik Bydgoszcz zadebiutuje w II lidze

Chemik Bydgoszcz zadebiutuje w II lidze

fot. archiwum

W najbliższą sobotę o 17.00 w sali ZS nr 26 przy ul. Glinki, siatkarze Chemika Bydgoszcz zagrają pierwszy mecz o drugoligowe punkty. Młody zespół trenowany przez Tomasza Zaczka zmierzy się z Cuprum Lubin.

Ogrywanie młodzieży to nasz główny cel – zapowiada szkoleniowiec. – Dobrze byłoby, gdyby udało się utrzymać w tej klasie. Niestety, w ogóle nie znamy rywali, choć wiemy, że w wielu zespołach nie brakuje doświadczonych siatkarzy. Będziemy ich rozpracowywać podczas spotkań. Mam nadzieję, że skutecznie .
Pierwszy rywal Chemika, zespół z Lubina, od dwóch sezonów występuje na II-ligowych parkietach, zajmując odpowiednio 7. i 8. miejsce. A zatem wydaje się być w zasięgu bydgoskiej młodzieży. Ze względu na trwający remont hali Chemika, spotkanie odbędzie się w sąsiadującej sali ZS nr 26.

Następny mecz 10 października z Grześkami Kalisz powinniśmy już zagrać w klubowej hali – mówi Zaczek. – Tydzień wcześniej spotkamy się na wyjeździe z Krispolem Września i weźmiemy udział w turnieju, którego gospodarzem będzie pierwszy zespół Delecty, a uczestniczyć w nim będą także AZS UWM Olsztyn i Trefl Gdańsk .

Skład Chemika Bydgoszcz na sezon 2009/2010: Tomasz Bonisławski, Mateusz Borucki, Artur Hoffmann, Mateusz Kaźmierczak, Bartosz Konieczny, Wojciech Kozłowski, Łukasz Krawczuk, Rafał Obermeler, Łukasz Owczarz, Piotr Pankowski, Miłosz Płomiński, Adrian Pruszak, Michał Ryska, Jakub Rohnka, Jacek Siewaszewicz, Sebastian Tylicki, Marcin Waliński, Piotr Weder, Tomasz Wieczorek, Łukasz Wiese.źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved