Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Mistrzowie Europy na Finale Kinder + Sport

Mistrzowie Europy na Finale Kinder + Sport

fot. archiwum

Wyjątkowa atrakcja czeka na wszystkich widzów Wielkiego Finału o Puchar Kinder + Sport. Gośćmi turnieju będą mistrzowie Europy, którzy przyjadą do Zabrza, dzięki czemu młodzi gracze będą mogli poznać swoich idoli.

To zapewne na długo zapadnie im w pamięć i zmotywuje do jeszcze lepszej gry. W Zabrzu w niedzielę będzie można spotkać mistrzów Europy, zawodników Delecty Bydgoszcz – Pawła Woickiego (który sam zaczynał swoją przygodę z siatkówką właśnie na turnieju w Zabrzu) i MVP Mistrzostw Europy Piotra Gruszkę. Obaj pojawią się w Zabrzu w niedzielę i będą dopingować młodych adeptów siatkówki, z pewnością chętnie staną do pamiątkowej fotografii i złożą autograf.

Oprócz emocji sportowych, na widzów Wielkiego Finału czeka wiele dodatkowych wrażeń – możliwość wygrania biletów na mecze mistrzostw Europy Kobiet, które odbędą się w Katowicach, piłki, koszulki oraz czapeczki z podpisami mistrzów. Niedzielne finały będą rozgrywane w godzinach 9:00 – 15:00 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Matejki 6 w Zabrzu.

Zobacz również:
Sebastian Świderski: Zdrowe dzieci to zdrowy naródźródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved