Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wzmocnienia w Hajnówce?

Wzmocnienia w Hajnówce?

fot. archiwum

Dorian Poinc z drugoligowej Legii Warszawa najprawdopodobniej przejdzie do Pronaru Parkiet Hajnówka, przygotowującego się do kolejnego sezonu I ligi. - Szukamy jeszcze wzmocnień - mówi Bazyl Stepaniuk, prezes klubu.

Poinc, który ma 19 lat i mierzy 194 cm wzrostu, gra na pozycji przyjmującego. Trener Paweł Blomberg już sprawdzał możliwości tego gracza podczas turnieju towarzyskiego w Suwałkach. – Rodzice tego chłopaka wyrazili zgodę, by u nas grał i najprawdopodobniej podpiszemy z nim umowę – mówi Bazyl Stepaniuk, prezes Pronaru Parkiet.

Nawet z Poincem jednak kadra Pronaru Parkiet wygląda skromnie. Byłby to dopiero dziesiąty zawodnik w klubie. Najgorzej jest ze środkowymi, gdyż obecnie trener Blomberg ma tylko dwóch zawodników na tę pozycję Łukasza Staniewskiego i Mateusza Sacharewicza.

Szukamy jeszcze wzmocnień, bo gdyby jednemu ze środkowych w sezonie przytrafiła się kontuzja, to byłby duży kłopot – nie ma wątpliwości Stapaniuk. – Ale może być też tak, że więcej nowych graczy nie będzie i zostaniemy zmuszeni radzić sobie z takim składem, jaki mamy .Hajnowianie nie wiedzą jeszcze, czy w najbliższy weekend zagrają w turnieju towarzyskim, chociaż mają zaproszenia z Kielc i Świdnika. Na pewno 7 października w Garwolinie zmierzą się w trzeciej rundzie Pucharu Polski z II-ligową Wilgą, która awansowała do kolejnej rundy tych rozgrywek po wyeliminowaniu III-ligowego Żubra Białowieża.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved