Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pechowy turniej Energetyka Jaworzno

Pechowy turniej Energetyka Jaworzno

fot. archiwum

"Energetyczni" wrócili z turnieju w Bielsku z kompletem porażek. Martwić mogą urazy Krzysztofa Szopy oraz Marcina Kozioła  Są też jednak dobre informacje - do składu powrócił Krzysztof Antosik. Po raz pierwszy zagrał również Mateusz Gorzewski  - To był pechowy i nieudany turniej - przyznaje trener Wiktor Krebok.

Nie przywiązuję wagi do wyników na takim turnieju. Jeździmy na nie po to, by drużyna się zgrywała, by zawodnicy mogli pokazać na co ich stać i by przećwiczyć najważniejsze elementy gry. W turnieju występowały drużyny grające po dwa, trzy lata w jednym składzie. My dopiero się zgrywamy – podkreślał Wiktor Krebok , trener drużyny z Jaworzna.

Już w pierwszym meczu turnieju – z Mistrzem Czech – kostkę skręcił Krzysztof Szopa . – To trochę pokrzyżowało nasze plany. Szkoda, bo prowadziliśmy i mogliśmy nawet wygrać – mówił trener.

Ponadto urazu kciuka doznał Marcin Kozioł , który na dzisiejszym treningu ćwiczył z opatrunkiem na ręce. Jakby tego było mało problemy zdrowotne ciągle zgłasza Michał Skrzypiński .Są jednak dobre wieści. Do drużyny wrócił już Krzysztof Antosik , który zagrał na turnieju w Bielsku. Na nim pokazał się również Mateusz Gorzewski .

Przypomnijmy, że spotkania w Bielsku były rozgrywane do dwóch wygranych setów. Taki system nie przypadł do gustu naszemu trenerowi. – Gramy na turniejach by się zgrywać, przygotowywać do sezonu, a co to są dwa sety? – pytał trener i zapowiedział, że drużyna będzie unikać turniejów rozgrywanych w ten sposób.

Obecnie "Energetyczni" trenują dwa razy dziennie w hali w centrum oraz w siłowni. W najbliższy weekend pojadą na kolejny turniej – tym razem do Kielc.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved