Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia na inaugurację zamiast do Kielc pojedzie do Piły

Avia na inaugurację zamiast do Kielc pojedzie do Piły

fot. archiwum

W 1. kolejce I ligi mężczyzn Avia Świdnik w Kielcach miała zmierzyć się z Fartem, beniaminkiem zaplecza z ekstraklasy. Tymczasem podopieczni Krzysztofa Lemieszka zagrają z przywróconym do rozgrywek I ligi Jokerem Piła.

W zeszłym tygodniu do rozgrywek I ligi przywrócono dwa zespoły – Jokere Piła oraz Orła Międzyrzecz. W ten sposób na zapleczu PlusLigi zagra 13, a nie jak miało to miejsce dotąd 11 zespołów. Zmianie musiał uleć terminarz spotkań. – Całe to zamieszanie z dołączeniem do ligi byłych dłużników centrali i zmiana terminarza nie jest z korzyścią dla klubów – twierdzi Mariusz Kowalski, libero Avii. – Zespoły przygotowywały się na pierwszą, znaną już od ponad miesiąca, wersję. Teraz dokonuje się roszad, wydłuża sezon. Zespoły, borykające się z problemami finansowymi, na pewno będą miały dodatkowe kłopoty. Trudności mogą się też pojawić w kadrach zespołów, będzie o cztery mecze więcej do rozegrania w sezonie zasadniczym .

Nie mamy wyjścia, trzeba będzie pojechać i do Piły, i do Międzyrzecza – dodaje szkoleniowiec Avii Krzysztof Lemieszek . – Mam tylko nadzieję, że nie trafią nam się dwa wyjazdy pod rząd, np. do Szczecina, a potem na drugi koniec Polski, np. do Hajnówki .

*więcej w Dzienniku Wschodnimźródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved