Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ljubo Travica: Możemy wciąż zrobić jeden, dwa kroki do przodu

Ljubo Travica: Możemy wciąż zrobić jeden, dwa kroki do przodu

fot. archiwum

Serbski szkoleniowiec Asseco Resovii Rzeszów, Ljubo Travica nie krył zadowolenia z postawy zespołu na II Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Wicemistrzowie Polski musieli uznać wyższość jedynie Jadaru Radom.

Jak może pan skomentować dzisiejszy mecz?

Ljubo Travica:Uważam, że to było dobre spotkanie. Teraz mnie interesuje tylko jak prezentować będziemy się na treningach. W meczu z ZAKSĄ mieliśmy bardzo dobre fragmenty, jak również nieco słabsze. Zostało nam mało czasu, żeby trafić z formą na ligę. W tym momencie jestem bardzo szczęśliwy. Mogłem przetestować kilku zawodników, było dużo zmian – każdy otrzymał szansę gry. To było naszym głównym celem na tym turnieju .

Zatem jest pan zadowolony z postawy zespołu w turnieju?Tak, bardzo. To był nasz pierwszy turniej przed zbliżającym się sezonem. Myślę, że dzień po dniu idziemy do przodu. W kolejnych sparingach wystąpimy już pełnym składem, przyjedzie Ignaczak, Oivannen. Uważam, że możemy wciąż zrobić jeden, dwa kroki do przodu i grać jeszcze lepiej.

Udało wam się pozyskać kilku wartościowych zawodników. Czy zatem Resovia Rzeszów będzie mocniejsza niż przed rokiem?

Zobaczymy (śmiech). To bardzo trudno powiedzieć. Przyszli nowi zawodnicy, powstała w pewnym stopniu nowa drużyna. Teraz trzeba trochę czasu i ogrania. Myślę, że możemy grać lepiej niż rok temu. Inne drużyny też są bardzo mocne między innymi – ZAKSA, Skra Bełchatów. Zobaczymy jak to będzie w lidze .

Jaki cel stawia pan swojej drużynie na zbliżający się sezon?
Naszym celem jest gra w finale PlusLigi. Jeśli uda się wygrać to będzie bardzo dobrze. Jednak Bełchatów w tym sezonie jest mocniejszy, niż w ubiegłym – to może być nasz główny problem. Sądzę, że w tym roku w finale będzie o wiele więcej walki, niż miało to miejsce przed rokiem .

* rozmawiał Sebastian Solecki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved