Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Wojciech Grzyb: Powtórzyć sukces z minionego sezonu

fot. archiwum

Do zainaugurowania sezonu ligowego PlisLigi zostało jeszcze trochę czasu. - Będziemy chcieli powtórzyć sukces z minionego sezonu. Czeka nas również nowa przygoda jaką są rozgrywki w Lidze Mistrzów - mówi środkowy Asseco Resovii Rzeszów - Wojciech Grzyb.

Dziś w drugim dniu turnieju zrehabilitowaliście się  za wczorajszą porażkę  pokonując "Inżynierów" ze stolicy 3:2.

Wojciech Grzyb: – Myślę, że w tym okresie zwycięstwa nie są najważniejsze. Na pewno jednak przyjemniej jest schodzić z parkietu jako zwycięzca. Wczoraj po dość słabym meczu w naszym wykonaniu mieliśmy nieciekawe humory, dzisiaj mieliśmy wielką chęć je sobie poprawić. Było to widoczne w dwóch pierwszych setach – graliśmy ze sporym zaangażowaniem. Te dwie pierwsze partie przebiegały tak jak sobie tego życzyliśmy. W trzecim do głosu doszli koledzy z Politechniki. Troszeczkę na pewno zmęczenie dało nam we znaki, dlatego ten mecz zakończył się dopiero tie-breakem. Bardzo fajnie, że rozstrzygnęliśmy go na swoją korzyść. Będzie nam teraz bardzo przyjemnie wracać do hotelu.

Jak czujesz się  w nowym klubie i jak układa się  współpraca z trenerem?



Współpraca z trenerem układa się  dobrze. Z kolegami również. Jeżeli chodzi o klub i miasto jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że mogę żyć w takim mieście jak Rzeszów – bardzo mi się podoba jak na razie i myślę, że tak będzie cały czas .

Jakie cele stawiasz sobie na ten sezon?

Na pewno miło by było powtórzyć  sukces z zeszłego roku. W tym sezonie będziemy jeszcze grali w Lidze Mistrzów, która dla mnie jest nową przygodą. Oczywiście wszyscy będą starali się z siebie dać wszystko i zagrać  jak najlepiej w tych rozgrywkach. Myślę, że w tym roku każdy zespół będzie miał chęć pograć jak najlepiej z mistrzem. Drużyna Bełchatowa na papierze wygląda niesamowicie. Wszyscy podchodząc do meczu z nimi będą starali się walczyć o każdego seta. Wygrać z taką ekipą to będzie niewątpliwie super przeżycie i nie lada wydarzenie .

* rozmawiał Sebastian Solecki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved