Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek „Złota Jesień 2009″

IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek „Złota Jesień 2009″

fot. archiwum

Zwycięstwem Piątki Olsztyn zakończył się IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek „Złota Jesień 2009". W finale olsztynianki pokonały Truso Elbląg I 2:0. Gospodynie, siatkarki Dutaru Zryw - Volley Iława musiały się zadowolić piątym miejscem.

Zawodniczki ze stolicy Warmii i Mazur nie miały większych problemów z pokonaniem swoich przeciwniczek. Na wyrównanym poziomie był tylko pierwszy set, którego olsztynianki zwyciężyły na przewagi. Druga odsłona nie była już tak emocjonująca. W środkowej fazie tej partii, późniejsze zwyciężczynie przejęły inicjatywę, uzyskując tym samym kilkupunktową przewagę, której nie oddały już do końca.

Piątka Olsztyn – Truso Elbląg I 2:0

Trzecie miejsce przypadło siatkarkom Plasu Warszawa, które uporały się z Orłem Malbork. W rywalizacji o miejsca 5-6 lepsze okazały się zawodniczki z Iławy, zostawiając w pokonanym polu MTS Kwidzyn. Siódma pozycja przypadła drużynie Truso Elbląg II, natomiast najsłabszą drużyna tego turnieju okazała się Sparta Braniewo. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved