Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Szumielewicz: Oby tak dalej!

Grzegorz Szumielewicz: Oby tak dalej!

fot. archiwum

Grzegorz Szumielewicz w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna uznany został za najlepszego zawodnika radomskiego Jadaru. - Cieszę się, że mogłem zagrać w tym turnieju - mówi zawodnik, którego drużyna zajęła pierwsze miejsce w tym turnieju.

W dzisiejszym spotkaniu udało wam się pokonać warszawskich "Inżynierów"…

Grzegorz Szumielewicz: – Spotkanie było średnio atrakcyjne dla kibiców. Seriami zdobywane i tracone punkty. Obie drużyny były już lekko przygaszone. Udało nam się "wyciągnąć" dwa sety w końcówkach przy dużej przewadze Politechniki. Dopisało nam trochę szczęście, ale uważam, że równie ważna była nasza konsekwentna gra w końcówkach. Cieszymy się bardzo z dobrej postawy w cały turnieju – straciliśmy tylko jednego seta. Oby tak dalej w lidze!

Kibice w Krośnie mieli okazje oglądać cię już w tym roku w trakcie meczu II ligi. Dziś zgromadzona na hali publiczność podziwia cię w barwach drużyny PlusLigi. Czy spodziewałeś się, aż tak dużego przeskoku w tak krótkim czasie?Szczerze mówiąc liczyłem po cichu, że będę mógł chociaż trenować z pierwszym zespołem Jadaru. W tej chwili w klubie brakuje trzech zawodników, którzy leczą urazy i dzięki temu miałem szansę pokazać się w Krośnie. Pograć trochę w takim dobrze obsadzonym turnieju, w którym rywalizowałem z naprawdę wyśmienitymi zawodnikami. Cieszę się bardzo, że mogłem się zagrać na tej imprezie.

Jak trenuje się z pierwszym zespołem?

Trenowałem już kiedyś z pierwszą drużyną w Radomiu – dość dawno, wiele lat temu. Z tamtych czasów znam jeszcze kilku chłopaków. Na pewno dużo dobrego mogę wynieść z treningów. Wszystko prowadzone jest bardzo profesjonalnie. Poziom jest wyższy i pozostaję mi tylko pracować i cały czas się rozwijać .

Czy zatem w tym sezonie będziemy mogli oglądać cię na parkietach PlusLigi?

Tego nie wiem. Trzeba by zapytać trenera. Mam nadzieję, że dostanę jakąś szansę, a jak będzie to czas pokaże .

Jakie jest twoje siatkarskie marzenie?

Moim marzeniem jest grać jak najdłużej i być zdrowym. Chciałbym także pokazać się z jak najlepszej strony w najwyższej klasie rozgrywkowej .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved