Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zbigniew Bartman już w Surgucie

Zbigniew Bartman już w Surgucie

fot. archiwum

Po roku gry w częstochowskim AZS-ie zdecydował się ponownie opuścić Polskę. Tym razem wybrał daleką Syberię. W nocy z czwartku na piątek Zbigniew Bartman stawił się w swoim nowym klubie, Gazpromie Surgut.

Zbigniew Bartman jest bardzo zadowolony, że ten sezon spędzi w Surgucie. Wiele pozytywnych słów o zespole usłyszał od Roberta Prygla, który stwierdził, że lata spędzone w rosyjskim zespole były najlepszymi w jego karierze. – Mam nadzieję, że w moim przypadku także wszystko ułoży się dobrze – mówi młody przyjmujący.

Nowy klub Polaka nie zapomina podkreślać faktu, iż Bartman, jedyny obcokrajowiec w drużynie, jest świeżo upieczonym mistrzem Europy. Rosjanie liczą więc, że nowy przyjmujący przyniesie zespołowi wiele dobrego. A sam siatkarz przyznaje, że miło jest czuć się mistrzem Europy, ale czempionat to już historia. Jego myśli krążą teraz tylko wokół gry w Gazpromie. Najbardziej zaś cieszy go myśl o występach w parze z Igorem Szuliepowym . – On jest megagwiazdą rosyjskiej siatkówki – podkreśla Polak.

* Autorem tekstu jest Anna Dmochowska (SportoweFakty.pl)źródło: gazprom-ugra.ru, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved